עיצוב גרפי חומרים שיווקיים בניית אתריםשלח

החזון שלנו

אנו מאמינים שהעסקים הקטנים והבינוניים בישראל הם העתיד של המדינה, וכלכלתה מבוססת על עסקים אלו. אנו מאמינים שניתן לעצור את התופעה שבה הרבה עסקים קטנים נסגרים ב-5 השנים הראשונות, בעזרת ניהול וארגון יעיל וע"י שיווק טוב וידע במכירות.

העולם המסחרי כיום שטוף בעשרות אלפי הצעות לשיפור השיווק והמכירות במגוון אמצעיים טכנולוגיים, אינטרנטיים ומסורתיים. כל הצעה מלווה בהבטחות ענק, במבצעים חסרי תקדים ומתנות ניסיוניות חינם המפתות את בעל העסק להתקבע על מדיה זו או אחרת.

מטרתינו היא לסייע לעסקים ולכוונם במציאת המדיות המתאימות עבורן לשיווק יעיל וגדילה בהכנסות בהתאם למטרות העסק וקהל היעד, כך שיצמחו ויגדלו ברווחיות שתואמת את היכולות והכישורים שלהם.

אילה וולפסון

מנכ"לית

 עיצובים אילה

מעצבת גרפית ויוצרת בנשמתה. הקימה את "אילה עיצובים" כסטודיו פרטי לעיצוב גרפי. עם השנים, הפעילות העסקית העצמית והעבודה עם העסקים חילחלה בה התובנה שעיצוב גרפי אינו מספיק, ושהעסקים זקוקים לייעוץ והכוונה בתחום השיווק. שלא די בעיצוב נקי ואסטטי אלא יש לשכלל את השפה השיווקית והמדיות בהן משתמשים העסקים.

השתלמויות בתחומי השיווק, המכירות והחשיפה האינטרנטית הביאו תוצאות הן לעסק העצמי והן עבור העסקים שאילה עבדה וכיוונה אותם.

אט אט צמח העסק וגדל לעסק שנותן, מלבד העיצוב הגרפי, גם שירות ייעוץ שיווקי, כתיבה שיווקית, תכנון אסטרטגיה ותכנון אתרי אינטרנט ופעילות בפייסבוק.בעל עסק

איזה שיווק העסק שלך צריך

כדי להזרים לקוחות מדוייקים

ולהגדיל את המכירות

אחרי שמיתגנו, עיצבנו ושיווקנו מאות עסקים, אנחנו מזמינות גם אותך לפגישת יעוץ חינם וללא התחייבות לתכנון מערך אסטרטגיית שיווק שיתאים לעסק שלך

רק 7 הנרשמים הראשונים יקבלו את ההטבה בחינם!

דילוג לתוכן