שלח

שיווק באינטרנט

משרד לשיווק באינטרנט
יש לכם עסק קטן או בינוני?אתם נורא טובים במה שאתם עושים?

עכשיו רק נשאר שכולם ידעו עליכם.

יש לחשוף את העסק לקהל היעד ולשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים שהם אכן זקוקים למוצר או השירות שלכם. (תתפלאו, אבל יש עסקים שזה האתגר הכי קשה עבורם)…השלב הבא הוא לרכוש את אמונו של קהל היעד, להציע ללקוחות הפוטנציאליים את המוצר או השירות שלכם ובסופו של דבר- למכור!

שיווק זהו תהליך.

אם אתם רוצים שהעסק יעבוד כמכונה משומנת והלקוחות יזרמו באופן קבוע ובמגמת עלייה כל הזמן- יש לבנות מסננת שיווקית ומערכת יחסים עם הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלכם.יש לבנות מערך שיווק שעובד באופן אוטומט, ללא תלות בעונה, מצב מדיני, כלכלי או מצבי רוח של בעל העסק (כן, כן, גם זה קורה ומשפיע על העסק…)אוקי, ברור, אבל אני מקצוען בתחומי, לא בשיווק…אנחנו, באילה עיצובים, מבינים ששיווק זה מקצוע. בעל עסק עשוי להיות מקצוען מאין כמוהו בתחומו אבל עשוי להישאר ללא לקוחות כי הוא לא עושה שיווק. (זה יכול להיות מכמה סיבות: אין לו זמן, לא אוהב את זה, לא מבין בזה ועוד…)

אז מה בעצם אנחנו עושים?

אנו בוחנים את העסק ומעניקים ייעוץ שיווקי המתאים ספיציפית לעסק לפי קהל היעד שלו ולפי מטרות העסק. (הרי אין טעם לנסות להשיג משהו שאתם בכלל לא רוצים…)אנו בונים תכנון של אסטרטגיית שיווק ולאחר מכן, צעד צעד, לפי העדפות של בעל העסק אנו מבצעים את התכנית השיווקית. 


סגור לתגובות.

בקרוב האתר החדש...

בעל עסק

צרו קשר
ונחזור אליכם בהקדם

ויש לי גם כובע נוסף:

אילה וולפסון הדרכה עסקית לגרפיקאיםטיפ שיווקי לעסקים