חזרה לגלריות >>

תדמית ומיתוג

העיצוב הוא הדבר הראשון שהלקוח שלך קולט כשהוא מביט בחומר השיווקי שלך. הלקוח שלך מתרשם, לפני הכל, מ-איך שזה נראה, ורק אח”כ מהתוכן. בסטודיו “אילה עיצובים” אנו פועלות באופן המקצועי ביותר ליצירת תדמית מתאימה ע”י קריאייטיביות, קופירייטינג ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר. אני בוחנות את הצרכים השיווקיים של הלקוח ולפיה יוצרות שפה ויזואלית, בניית קונספט ייחודי והטמעת הקונספט בכל מדיה מתבקשת.
  • עיצוב ברושורים (או בלעז- פרוספקטים): הברושור הינו דף מידע (לרוב A4 מקופל ל-3 מודפס על דף כרומו 135 גרם). הפרוספקט מעוצב בהתאם למיתוג הכללי של העסק, הלוגו והצבעים. העיצוב יהיה נעים ומותאם לקריאה רציפה. אנו מכוונות את הלקוחות שלנו בכתיבת טקסט שיווקי שישרת את מטרת העסק.
  • עיצוב הזמנות: אנו תמיד אוהבות לעצב לשמחות, אם זה חתונה, בר מצוה, בת מצווה או כל אירוע משמח אחר. לעיתים אנו גם מעצבות לאירועים פחות משמחים כמו אזכרה או טקס. העיצוב יתאים לאווירה, לאורחים ולבעלי האירוע. נקשיב לכם, נשמע את משאלותיכם ונגשים לכם את ההזמנה שתמיד חלמתם עליה. מזל טוב!
  • עיצוב בכל מדיה: אנו בסטודיו "אילה עיצובים" מעצבים כל דבר שרק תבחר: שלטי חוצות, מדבקות על אוטובוסים, עטיפות לדיסקים, אריזות למוצרים, עלונים ועיתונים, ניירת לעסק- לוגו, מעטפה, דף לוגו וכרטיסי ביקור, פולדרים, עטיפה לספר, עיצוב דפי פייסבוק עיצוב תמונות לפייסבוק ועוד…
מיתוג עסקי
שמשונית יאיר שערים
עיצוב שמשונית
עיצוב שלט לגן
עיצוב כריכה למחברת
מיתוג מדרשה לאופנה
מיתוג פסיכומטרי
תדמית ישוב
תדמית ישוב
מיתוג לדעת
מיתוג ליאורה
מיתוג קפה
מיתוג מסעדה

צרו קשר
ונחזור אליכם בהקדם

ויש לי גם כובע נוסף:

אילה וולפסון הדרכה עסקית לגרפיקאיםטיפ שיווקי לעסקים