פלייר תרומות

ישיבה? מדרשה? עמותה? אתם בטח מכירים מקרוב את הצורך השיווקי על מנת להצליח לגייס תרומות. מלאכת גיוס תרומות אינה דבר כה קל, מכיוון שזה דורש מהתורם להוציא את כספו כביכול מבלי לקבל עליו תמורה. אנחנו כאן באילה עיצובים נעזור לך להפוך את גיוס התרומות לקל ומהיר יותר בעזרת פלייר התרומות המעוצב בצורה שמושכת את העין, מעניינת, מדגישה את העשייה ואת הייחודית שלכם התורמים ירצו לתרום על מנת לעזור לכם להגדיל את הטוב שלכם. יש כמה סוגים של פליירים לתרומות.

פלייר תורמים כללי

פלייר מסוג כזה, מופנה בדר"כ לקהל תורמים רחב, הוא אינו אישי. יש בו תמונות, הסבר על הפעילות ודרכי תרומות. בדר"כ שולחים אותו בצירוף קבלה על התרומה שנעשתה או כבקשת תרומות.

פלייר תודה לתורם

פלייר מסוג כזה, מכינים במיוחד לתורם ספציפי, בדר"כ אותו תורם תרם סכום גדול מאוד ורוצים בפלייר גם להודות לו, וגם להראות לו מה נעשה עם תרומתו, על מנת לתת לו תחושה טובה ובכך גם בפעם הבאה הוא ירצה לתרום דווקא לכם.

דף סליקה לתרומות

דף סליקה לתרומות הוא פרקטי ויעיל מאוד, אנשים רבים יעדיפו להכניס בעצמם את פרטי כרטיס האשראי שלהם ולא למסור זאת לטלפנית בטלפון. בנוסף דף הסליקה מאפשר לאדם לתרום בכל שעות היממה, ואינו דורש ממנו להיות זמין בזמן שמתקשרים אליו. על מנת לגרום לתורם לתרום חשוב שדף הסליקה יכיל את הפעילות שלכם, יהיה מלווה בתמונות מהפעילות וכמובן שהעיצוב שלו משפיע על התורם, האם הוא יכניס את פרטי האשראי או יסגור את הדף מבלי לתרום. להגדלה לחצו על התמונה עיצוב פלייר לתרומות לבניית בית מדרש   עיצוב פרוספקט לתרומות לשדרוג מבנה   עיצוב לתרומות לקראת סוף השנה הלועזית עיצוב מודעה למתנות לאביונים   עיצוב פרוספקט לקמחא דפסחא    עיצוב פלייר לעמותה  עיצוב קופת צדקה עיצוב דף סליקה לתרומות  עיצוב מודעה לשבוע התרמה ארצי  עיצוב רולאפ לעמותה עיצוב פרוספקט סדר הסימנים לתרומות לראש השנה  עיצוב מידעון מוסדות לתרומה עיצוב דף סליקה לתרומות לחולים  עיצוב דף סליקה לתרומה למתנות לאביוניםעיצוב דף סליקה לעמותה עיצוב דף סליקה לתרומות למוסד תורני  עיצוב מודעה לתרומות לעמותה   עיצוב מודעה לפדיון כפרות עיצוב פרוספקט לתרומה לעמותהעיצוב פרוספקט לתרומות לבניית ישיבהעיצוב פרוספקט לעמותה לתרומות לקראת השנה החדשה    

סגור לתגובות.

צרו קשר
ונחזור אליכם בהקדם

טיפ שיווקי לעסקים