שלח

שלבים של הקמת אתר אינטרנט

חשיבה מוקדמת

מהי מטרת האתר? מיהו קהל היעד שלו?את השלב הזה אתם עושים עם עצמכם. אלו שיעורי בית לפני שאתם פונים אל בעל המקצוע.

אפיון האתר

אפיון זה מסמך המתאר מה יהיה בכל דף באתר. ככל שהתכנון מפורט ומדוייק יותר- כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת ומותאמת לצרכים שלכם. יש לחשוב איזה מודולים אתם רוצים באתר (מודול זו מעין אפליקציה- ממשק של מערכת קטנה כלשהי שמאפשרת לגולש לעשות דבר מסויים או לצפות במשהו מסויים באופן שאתם בוחרים. לדוגמא- גלריית תמונות זה מודול, מאמרים זה מודול, תגובות גולשים זה מודול. גם את כל הטפסים באתר נתכנן בשלב הזה: טופס יצירת קשר, טופס קצר לאיסוף לידים בכל דפי האתר, טופס שאלון וכד’.שלב זה תוכלו לעשות לבד או בעזרת איש מקצוע (אנחנו למשל… סמיילי ).

האם אתם זקוקים למערכת ניהול?

מערכת ניהול נועדה להזנת תכנים באתר ע”י הלקוח באופן עצמאי.

מערכת ניהול לאתר אינטרנט
אני רוצה להעלות קבוע מאמרים ותמונות לאתר שלי. יש לי מודולים ממיוחדים המצריכים עדכון שוטף.
יש היום בשוק הרבה סוגים של מערכות ניהול, חשוב לבדוק את הממשק שתקבלו, כלומר- האם אתם מצליחים לעדכן תכנים באתר ללא עזרתו של אף אחד ובלי להרוס את העיצוב או הקידום של האתר שלכם…
איני מתכנן להוסיף מאמרים ותמונות לאתר באופן קבוע, האתר שלי הוא מעין “כרטיס ביקור” ולא מתעדכן לעיתים קרובות- אם אינכם זקוקים למערכת ניהול תוכן תחסכו לעצמכם עלויות.
הערה חשובה: אם כרגע אינך צריך מערכת ניהול אבל אתה חושב שבעתיד אולי תצטרך- לא תהיה שום מניעה לשדרג את האתר שלך ולהוסיף לו מערכת ניהול. התשלום יהיה רק על הוספת המערכת ולא תצטרך לבנות את האתר מחדש.

שימו לב! וודאו האם אתם מקבלים את כל הקבצים לידיים שלכם. כאשר אתם בונים אתר- אתם יכולים לעשות זאת עם חברה שהאתר הזה תלוי דווקא במערכת שלה. או , לחלופין, לקבל את כל קבצי האתר לידיכם ולא תהיו תלויים באף אחד. כל מתכנת יוכל לעשות לכם שינויים בעתיד. אם “התחתנתם” עם חברה מסויימת, לרוב המחיר הוא חודשי (ולא חד פעמי וגמרנו), מלבד זאת, לא ניתן להעביר את האתר לחברת אחסון אחרת.

הצעת מחיר

בכדי לתת לכם הצעת מחיר להקמת האתר שלכם- אנא מלאו את השאלון המצ”ב. ניתן לצרף אליו איפיון, לוגו, תמונות וכל מה שאתם חושבים שיכול לעזור לנו להבין בדיוק מה אם צריכים. אם אתם לא בטוחים בעצמכם מה בדיוק אתם צריכים- פנו אלינו! זו בדיוק המומחיות שלנו- לדעת לאתר את הצרכים השיווקיים והעסקיים של הלקוח. “משרד שיווק”, כבר אמרנו? להורדה להורדת שאלון להקמת אתר אינטרנט לחצו כאן להורדה


סגור לתגובות.

בקרוב האתר החדש...

בעל עסק

צרו קשר
ונחזור אליכם בהקדם

ויש לי גם כובע נוסף:

אילה וולפסון הדרכה עסקית לגרפיקאיםטיפ שיווקי לעסקים